27 Mart 2016 Pazar

Otopay

İnternet üzerinden yapılan alışveriş, sosyal medya, game, Google play kredi (vb.) ödeme harcamaların da, kredi cardı, banka cardı ya da telefon faturanızla yaptığınız prosedürler sürekli yeniden yeniden ödeme çekip zamanınızı ve paranızı elinizden alabilir!

Otopay sistemi tam anlamıyla yapacağınız bütün ödemeler de gizlilik ve ihtiyacınız kadar bakiye sunmaktadır!

Otopay Nedir?
Otopay kart, 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarasından oluşan içerisinde 10, 20, 50, 100, 250 EURO bakiyeleri bulunan tek kullanımlık ön ödemeli sanal card numaralarından oluşmaktadır. Tek seferlik prosedürlerde ihtiyaçlarınıza makul olan bakiyeyi seçip prosedürlerinizi basitçe yapabilirsiniz.

Otopay Kullanım Süresi Var mı? | Tek Seferde mi Kullanmak Zorundayız?

Almış olduğunuz otopay cardınızı sitenizde kullanırken 19 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve cardın dşayetini yazmanız gereklidir. Sadece tek seferlik prosedür yapma hakkınız olmasından içindeki bakiyeyi tam anlamıyla yazmanız gerekir. Kart kullanılmasının ardından, yeniden prosedür yapılamaz. Bu nedenle örnek olarak; 10 euro bakiyesi olan cardı 5€ ayrı 5€ ayrı olarak kullanamazsınız. Bu gibi prosedürler için diğer card seçeneklerine göz atmanızı öneririz.

Otopay Gerçek Kredi Kartımıdır?

Satın almış olduğunuz otopay cardlar için card kelimesi, sanal olarak üretilmiş pin kodları yani sanal card olarak kullanılmaktadır. Gerçek bir kredi cardı değildir. Sadece otopay bozdurma anlaşması olan siteler de kullanabilmeniz mümkün. Anlaşması olmayan siteler de ya da yasal olmayan siteler de kullanmaya çalışmanız dan doğacak problemler sizin sorumluluğunuzdadır.